Türkçe Klipler

Berkay İzmirli Klip Oyuncuları

berkay izmirli klibindeki kadın oyuncu kim

Son zamanların popüler şarkıcısı Berkay, İzmirli şarkısına çektiği klip ile çok konuşuluyor. İzmirli klibinde oynayan manken kız kim sorularına ise sizin için cevap veriyoruz. İzmirli klip oyuncuları arasında yer alan bu kız yunan asıllı bir mankendir.

Berkay – İzmirli klibindeki model Maria Aleksiou’dur. Kendisi yunan asıllı bir mankendir. Maria Aleksiou kliplerde oynamaya genç yaşta başlamış, en sonunda ise Berkay’ın İzmirli klibinde oynamıştır.

Berkay İzmirli Klip Oyuncuları Reviewed by on 24 Ocak 2015 .

Son zamanların popüler şarkıcısı Berkay, İzmirli şarkısına çektiği klip ile çok konuşuluyor. İzmirli klibinde oynayan manken kız kim sorularına ise sizin için cevap veriyoruz. İzmirli klip oyuncuları arasında yer alan bu kız yunan asıllı bir mankendir. Berkay – İzmirli klibindeki model Maria Aleksiou’dur. Kendisi yunan asıllı bir mankendir. Maria Aleksiou kliplerde oynamaya genç yaşta başlamış,

Yorum Yaz

E Mail Adresiniz Sitemizde Yayınlanmaz. Lütfen gerekli alanları doldurun. ( Teşekkürler )

Sitemizde yer alan klip oyuncuları ve klibinde oynayan kız her zaman gerçeği yansıtmıyor olabilir.Eklediğimiz klibindeki manken oyuncular sizlere tanıtım amaçlı yazılmaktadır. Site üzerinde hiç bir şekilde video paylaşımı yapılmamaktadır. Kaldırılmasını istediğiniz içerik var ise lütfen İletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.